Prostamedicus VitaMedicus® 60 kaps.

Prostamedicus VitaMedicus® 60 kaps.

cze 14, 18
Anna Nusbaum
no comments

 

Prostamedicus VitaMedicus® 60 kaps.

Kupisz na www.herbamedicus.com.pl

 

Opis produktuWłaściwościStosowanie

ProstaMedicus VitaMedicus® – dla mężczyzn po 40 roku życia, świadomych i dbających o siebie.
ProstaMedicus VitaMedicus® to naturalny suplement diety stworzony z myślą o mężczyznach zmagających się z problemem prostaty. Zawarte w preparacie substancje aktywne, dbają o prawidłowy przepływ moczu i wspierają płodność.
Dzięki nowemu ulepszonemu składowi ProstaMedicus jeszcze lepiej wspomaga prawidłowe funkcjonowanie prostaty:
• Ekstrakt z pestek dyni i ekstrakt z palmy sabałowej przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania prostaty,
• Ekstrakt z palmy sabałowej pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych,
• Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi,
• Ekstrakt z palmy sabałowej przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu moczowego.

Co powoduje kłopoty z prostatą?
Objawy prostaty wynikają z jej przerostu. Prostata, inaczej stercz lub gruczoł krokowy powiększa swoja objętość pod wpływem spadku poziomu androgenów (głównie testosteronu). Hormon ten ma zdolność kumulowania się w obrębie prostaty, gdzie może ulegać przemianie do bardzo silnie działającego hormonu DHT. Ten z kolei, wiąże się ze specjalnymi receptorami w komórkach gruczołu krokowego, pobudzając je do wzrostu oraz silnego podziału, w konsekwencji czego wzrasta ryzyko przerostu prostaty oraz pojawienia się zmian nowotworowych. Zdaniem lekarzy przerost prostaty, czyli gruczolak jest u mężczyzn objawem starzenia, takim samym jak siwe włosy. Występuje u 60% mężczyzn po 50 roku życia i u 80% mężczyzn po 80 roku życia.

• pomaga w utrzymaniu zdrowych kości
• przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi .Jak zapobiegać zmianom w obrębie prostaty?
Szczególnie ważną rolę pod tym względem mogą pełnić czynniki ograniczające przemianę testosteronu do niebezpiecznego hormonu DHT. Odkryto, że jednym z takich czynników jest wyciąg z palmy sabałowej,, którego aktywne składniki sprzyjają eliminacji DHT oraz ograniczają jego działanie na gruczoł krokowy. Stosowanie naturalnych wyciągów z Palmy sabałowej jest szczególnie polecane mężczyznom po 40 roku życia.

Składniki: Ekstrakt z owoców palmy sabałowej (Serenoa repens), ekstrakt z pestek dyni (Cucurbita pepo var. Moschata), kapsułka (żelatyna, barwnik – dwutlenek tytanu), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna (żel celulozowy), siarczan cynku, ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica),

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja do spożycia dla dorosłych: 1-2 kapsułki/dzień. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Najlepiej spożyć przed końcem: podane na opakowaniu.
Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Produkt nie zawiera: drożdży, pszenicy, glutenu, soi, mleka, jajek, ryb, skorupiaków.

Skład w jednej kapsułce :
ekstrakt z owoców palmy sabałowej (160 mg), ekstrakt z pestek dyni (125 mg), ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej (10 mg).

Zawartość w opakowaniu: 60 kapsułek x 463 mg
Masa netto: 27,78 g
Wyprodukowano dla: Herbamedicus Sp. z o.o.

[/su_row]

Napisz opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *