O NAS

Z radością chcielibyśmy Państwa poinformować, że Nasza Firma Herbamedicus Polska głosami ekspertów w II edycji Konkursu “Laur Eksperta” uzyskała złote godło LAUR EKSPERTA 2016/2017 za produkt Olej kokosowy z konopiami oraz wyróżnienie nadzwyczajne “Laur Eksperta – Najlepsza marka” dla produktu Witamina K2 Menachinon MK7 Vitamedicus
Certyfikat potwierdza nadanie Znaku Jakości w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego dla firm “Laur Eksperta”. Organizatorem programu jest Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości sp.z.o.o sp.k. Znak Jakości przyznany został na podstawie pozytywnej opinii członków Kapituły Ekspertów, reprezentujących instytucje naukowe i środowiska akademickie.

W dobie szerokiej oferty produktowej, zróżnicowanej wysoką ilością zmiennych – począwszy na jakości produktu, a skończywszy na jego cenie, polski konsument wybiera to, co jego zdaniem jest najlepsze. Wielu Polaków zastanawia się nad poziomem ceny, znajomością marki, szerokością oferty, dostępnością produktu czy usługi, ale zdecydowana większość kupuje ten produkt, który ich zdaniem, z różnych powodów jest najlepszy. Taka idea przyświecała Kapitule i właśnie nasza Firma może pochwalić się takim oto godłem.

Dziękujemy również za nadanie nam kolejnego tytułu KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI
(LIDER 5-LECIA 2011-2016). Jesteśmy dumni, że właśnie nasza marka przez tak długi okres czasu szczyci się tak dużym poparciem wśród klientów oraz w środowiskach naukowych.

Dziękujemy!!!lider-5-lecia