Kontakt

Herbamedicus Sp. z o.o.

ul. Kazimierza Wielkiego 3
95-080 Tuszyn
+48 42 209 49 64
biuro@herbamedicus.pl
Strona Herbamedicus: herbamedicus.com.pl

Marketing, Logistyka, Księgowość
Biuro Tuszyn

kontakt_Iwona_Urbaniak
Kierownik Biura
Iwona Urbaniak
tel. +48 883 366 833
e-mail: i.urbaniak@herbamedicus.pl
kontakt_Anna_Nusbaum
St.Specj.Ds. Obsługi Klienta
Anna Nusbaum
tel. +48 883 366 831
e-mail: a.nusbaum@herbamedicus.pl
kontakt_Adam_Jakobiuk
Prezes Zarządu
Adam Jakobiuk
tel.: +48 42 614 25 66
e-mail: a.jakobiuk@herbamedicus.pl
kontakt_Pawel_Galazka
National Key Account Menager
Paweł Gałązka
tel.: + 48 883 366 855
e-mail: p.galazka@herbamedicus.pl
kontakt_Anna_Bednarek
Konsultacje farmaceutyczne
dr n.med. Anna Bednarek
tel. : + 48 601 268 289
e-mail : a.bednarek@herbamedicus.pl
Obsługa Klienta
Aleksandra Babij
tel.: + 48 883 366 808
e-mail: a.babij@herbamedicus.pl
Specjalista ds. Sprzedaży i Handlu
Anna Kotlicka
tel.: + 48 883 366 802
e-mail: a.kotlicka@herbamedicus.pl

TELEMARKETING:

kontakt_Patrycja_Skrzypczak
Patrycja Skrzypczak:
e-mail: p.skrzypczak@herbamedicus.pl
Tel.: 883 366 805

 

Marta Jankowska:
e-mail: m.jankowska@herbamedicus.pl
Tel.: 883 366 806

 

Tel. 883 366 822
Tel. 883 366 852

Sprzedaż, Zamówienia:

e-mail: herbamedicus@herbamedicus.pl
e-mail: zamowienia@herbamedicus.pl
e-mail: dermokonsultacje@herbamedicus.pl

Herbamedicus Sp. z o.o. z siedzibą w Tuszynie ul. Kazimierza Wielkiego 3, wpisana przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS:0000352963 NIP: 728-27-45-133 Kapitał zakładowy: 50 000,00 PLN, kapitał wpłacony w całości.