Astaksantyna Plus wit.E VitaMedicus 30 kaps.

Astaksantyna Plus wit.E VitaMedicus 30 kaps.

cze 06, 19
Anna Nusbaum

no comments
Kupisz na www.herbamedicus.com.pl

Astaksantyna Plus witamina E VitaMedicus 30 kaps. to nowoczesny suplement diety zawierający 4 mg astaksantyny , najmocniejszego naturalnego przeciwutleniacza w 1 kapsułce. Pozyskiwana jest z alg Haematococcus pluvialis. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Składniki : Astaksantyna w formie 5% naturalnej oleożywicy (Astakantyna Algastin ®), D-a-tokoferol, oliwa z oliwek extra virgin z pierwszego tłoczenia, opakowanie kapsułki (żelatyna farmaceutyczna , glicerol, czerwony tlenek żelaza – barwnik, oczyszczona woda).

Sposób użycia : 1-2 kapsułki dziennie przed jedzeniem.

Warunkiem koniecznym do zachowania zdrowia jest prawidłowo działający układ odpornościowy, ale aby był on w należytej formie należy wspierać go naturalnymi antyoksydantami.
Do takich właśnie substancji należy Astaksantyna VitaMedicus® – organiczny związek odkryty przez japońskich naukowców. Jest to naturalny związek z grupy ksantoli, zawarty w niektórych grzybach, bakteriach i algach morskich. Nadaje charakterystyczne różowo-czerwone zabarwienie tkankom ryb (pstrąg, łosoś ), które żywią się planktonem i algami bogatymi w tą niezwykle wartościowa substancję.
Astaksantyna ma bardzo szerokie spektrum korzystnego oddziaływania na nasz organizm.
Jest uważana za jeden z najsilniejszych naturalnych antyutleniaczy, jest kilkasetkrotnie silniejsza od witaminy C, witaminy E i koenzymu Q 10 .
Głównym jej atutem jest neutralizacja toksyn, oraz wiązanie wolnych rodników, powodujących uszkodzenie komórek organizmu. Astaksantyna zwiększa aktywność układu immunologicznego poprzez zwiększenie liczby i aktywności limfocytów, odpowiedzialnych za zwalczanie patogenów.
Ma również zastosowanie w zwalczaniu chorób krążenia, dzięki właściwościom przeciw zapalnym i przeciw miażdżycowym. Obniża, a w efekcie reguluje ciśnienie krwi, ochrania mięsień sercowy i naczynia krwionośne.
Ostatnie badania potwierdzają iż Astaksantyna wykazuje niezwykle korzystny wpływ na zwalczanie nowotworów na każdym etapie ich rozwoju, dzięki szerokiemu spektrum działania antyoksydacyjnego.
Coraz więcej mówi się o wykorzystaniu astaksantyny w zapobieganiu i leczeniu chorób oczu. Astaksantyna zapobiega lub spowalnia występującego z wiekiem zwyrodnienia plamki żółtej, zaćmy i jaskry.
Astaksantyna wykazuje silne własności przeciwbólowe, przeciwzapalne i zdolność do blokowania enzymu COX2, co w połączeniu daje niezwykłe korzyści w leczeniu chorób układu kostno-stawowego.
Astaksantyna podnosi wydolność organizmu, tak więc zalecana jest przez lekarzy i dietetyków sportowych.
Tak więc suplementacja astaksantyną jest czynnikiem, który może uchronić nas przed wieloma chorobami i dolegliwościami. Sięgając po suplement diety, warto zwrócić uwagę na pochodzenie preparatu i zapoznać się z danymi dotyczącymi produkcji. Astaksantyna jest preparatem całkowicie naturalnego pochodzenia, wyodrębniana jest alg morskich. W związku ze światowym problemem zanieczyszczenie mórz i oceanów, naturalnego środowiska alg, stworzono idealne laboratoryjne warunki w których hodowane są algi czyste od toksyn.
Astaksantyna VitaMedicus® jest najwyższej jakości preparatem, spełniającym normy .

Opakowanie zawiera : 30 kapsułek.

 

Napisz opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *